17.9 C
Presevo
E hënë, Gusht 21, 2017

Fakulteti Pep Preshevë

Fakulteti i Preshevës
Fakulteti i Preshevës

Save Company

Bëjmë bartjen e produkteve të ndryshme nga e gjithë Europa
Bëjmë bartjen e produkteve të ndryshme nga e gjithë Europa

Mnf Security

Siguria Juaj, Prioriteti ynë
Siguria Juaj, Prioriteti ynë

Sport

Stili

E kemi pirë ujin gabim deri më sot? Shiko, se c’ka...

Ndonëse ky zbulim i tanishëm i mjekesisë ka habitur shumë njerëz, në mjeksinë Profetike është e njohur kah moti. Duke u bazuar në hadithin e...

Fashion

Vajza keni menduar për rregullimin e thonjëve këtë verë? Ja cilat...

Wikipedia së fundmi ka publikuar modelet me te fundit  per rregullimin e thonjeve ne kete vere te cilat jane mjaft te bukura dhe tërheqëse:/Transmeton...

Magazina

“Gënjeshtrat” me katër çmime në “Ditët e Komedisë në Preshevë”

Organizatorja e këtij festivali Afeida Boriçi ka thënë për KultPlus se në ceremoninë e sotme kur edhe janë ndarë çmimet, shfaqja “Gënjeshtrat”, është vlerësuar...

Lajme Flash

Spektakël nga yjet e NBA ne Afrikë

Për një natë Nba zbret në Afrikë. Në Johannesburg të Afrikës së Jugut, yjet e koshit dhuran spektakël për publikun që i ndoqi nga...

Klitchko pensionohet nga boksi, por lë mesazh për Joshuan

Wladimir Klitschko tashmë edhe zyrtarisht ka bërë të ditur pensionimin prej boksierit profesionist. Me këtë rast edhe nuk do të ketë edhe rimeç mes boksierit...

Meta pret kryetaren e Preshevës: Bashkëpunoni me bashkitë shqiptare

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot në një takim kortezie kryetaren e Komunës së Preshevës, znj. Ardita Sinani. Gjatë bisedës, Meta vuri në...

Opinion

Opinion – Ku mbetën vlerat e SHPD-së

Nga Ismet Kadriu Ku mbetën vlerat e SHPD-se, si rezultat dhe trashëgimtarë e më vonshme u themelua subjekti politik PDSH-ja, si dhe programi politik mbi...

Hajredini: Mos kontrabandoni mandatet, i bëni dëme Preshevës

Letër e hapur për opinionin publik Ftesë për të reflektuar para se të bëhet vonë Zhvillimet e fundit politike në Kosovën Lindore, shqiptarët i kanë vedosur...

Lojrat e politikave të intereseve personale në Preshevë

Loja politike “party” preshevare, ka disa vjet, që nuk ka humbës e as fitimtarë. Kjo lojë e cila luhet me një stil allapreshevarçe, që...

Teknologji

MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

Të nderuar qytetarë të Luginës tonë MNF Security ju shpallë ofertat dhe zbritjet eksluzive për muajt e verës. Duke filluar me zbritjet nga muaji Qershor...

Krijohet rrjeti social shqiptarë “Itrendin”

Se fundmi eshte lansuar rrjeti me i ri social i krijuar nga Kosovari Herolind Luzha. Rrjet ky i cili ofron një platformë inovative te trendeve...

Telefoni ! Ngjarje të vërteta shikoni se c’farë i ndodh këtij djaloshit..( Video)

Telefoni celuar ditëve të sotme është bërë një gjë e pandashme e sidomos nga rinia jonë të cilët po e përdorin pa masë; Ndiqeni videon...

Moti

Preshevë
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
81%
1kmh
0%
Mar
15 °
Mër
15 °
Enj
21 °
Pre
24 °
Sht
27 °

Recepte

Embëlsirë e lehtë verore Receta ( video)

Kjo ëmbëlsirë është e  lehtë, ideale për ditët e ngrohta të verës. Shpresojmë t’iu pëlqejë edhe juve po aq sa na pëlqen neve. Receta është...

Religjion

Recepte

Kulturë

Shëndetësi

Na ndiqni në Facebook close[x]