E premte, Dhjetor 15, 2017

Elvana Gjata me foto të veçante për 28 Nëntorë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka postuar në rrjete sociale një fotografi të veçantë për Ditën e Flamurit. Me ngjyrat kuq e zi, Elvana...

Zgjidhen shtatë finalistët për “Veturën e Vitit në Evropë”

Juria e garës “Vetura e Vitit në Evropë për vitin 2018” ka zgjedhur shtatë finalistët që do të garojnë për këtë çmim. Ato janë zgjedhur...

Shkurte Fejza rrëfen për muajt në burg! (Video)

Pos tjerash, në “Talk” të KTV-së, këngëtarja Shkurte Fejza foli edhe për një periudhë jo të lehtë të jetës së saj. Më 13 shtator 1986...

Holly Peers, e çmendur pas Pep Guardiolës

Pep Guardiola nuk është thjesht një trajner i famshëm futbolli, por edhe një mashkull tërheqës për bukuroshet e pasarelave. Që kur mbërriti në Manchester...

Serbia me eskadrilën ajrore më të fuqishme në rajon

Gjashtë avionë mig 29 deri të premten do të arrijnë në Beograd “dhe do të kemi eskadrilë serioze, bindshëm më të fuqishmen në rajon”,...

Këtë model nuk e quajnë kot “TANK”

Kompania e vogël e automobilave Rezvani Motors është e njohur për nga modelet e saja sportive. Ajo kësaj radhe ka kaluar nga zona e saj...

Amina vajza nga Novi Pazari e cila vonë kuptoi se është shqipëtare

Quhet Amina Nurovic dhe emrit të saj në “Facebook” i ka shtuar inicialet AG. Vajza vjen nga Novi Pazari dhe besoni ose jo shkronjat AG...

MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

Të nderuar qytetarë të Luginës tonë MNF Security ju shpallë ofertat dhe zbritjet eksluzive për muajt e verës. Duke filluar me zbritjet nga muaji Qershor...

“Islami po më bënte njeri më të mirë”-Shikoni rrëfimin se si kjo vjazë është...

Në këtë video, Xhejna flet për kthimin e saj në fenë Islame. Me një thjeshtësi mahnitëse, ajo na sjell copëza jete dhe përpjekjeje nga...

Adem Mikollovci me Vetvendosjen

Mikullovci, muaj më parë kishte folur për kandidatin për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurtin, për të cilin kishte thënë se ka vision, gjersa...