E premte, Dhjetor 15, 2017

Ndodh edhe kjo: Këngëtarja e njohur urinon në skenë

Koncertet e shumëta normalisht që edhe sjellin ndodhi të ndryshme tek këngëtarët tonë. Njëra nga këngëtaret që disa herë ka pasur incidente në skenë, është...

Bebe Rexha nxjerr kengen e re “FFF”, duet me reperin G-Eazy (Video)

Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e saj të ri në bashkëpunim me reperin G-Eazy.Projekti i shumëpritur i këngëtares vjen si premierë të enjtën, pas...

Juliana Pasha flet “Jeto” (Video)

Këngëtarja e njohur Juliana Pasha ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri, këngën dhe klipin “Jeto”. Kënga “Jeto” trajton një temë shumë...

Renis Gjoka, sjellë këngën e re “Po tani?”

Një këngë nga këngëtari me zë potent, që paraqet pjesë të realitetit të përditshëm dhe të problematikave të njerëzve. Renisi kështu kthehet fuqishëm pas shumë...
video

MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë klipin e ri, paralajmërojnë albumin (Foto/Video)

Reperët e labelit P.I.N.T, MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë sjellë videon muzikore të këngës që mban titullin “Ky tipi”. Teksti është shkruar nga dy...

Adele me videoklip të ri (Video)

Këngëtarja britanike, Adele, ka publikuar këngën e saj më të re, “Send My Love (To Your New Lover)”. Kjo është kënga e tretë që është...