0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Ushqimet që rrisin rrezikun ndaj kancerit dhe ushqimet që e luftojnë atë ( video)

RTVPresheva sjelle për ju një video mjaftë atraktive se si mund te ushqehemi më shendetshem dhe cilat jane ato ushqime qe na mbrojne nga...

Amina vajza nga Novi Pazari e cila vonë kuptoi se është shqipëtare

Quhet Amina Nurovic dhe emrit të saj në “Facebook” i ka shtuar inicialet AG. Vajza vjen nga Novi Pazari dhe besoni ose jo shkronjat AG...

Si vishet Selena Gomez

Selena Gomez gjithmonë është në qendër të vëmendjes si për këngë, filma, për të dashurit, por edhe për veshjet e saj. Gomez është parë që...

Adem Mikollovci me Vetvendosjen

Mikullovci, muaj më parë kishte folur për kandidatin për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurtin, për të cilin kishte thënë se ka vision, gjersa...

Serbia me eskadrilën ajrore më të fuqishme në rajon

Gjashtë avionë mig 29 deri të premten do të arrijnë në Beograd “dhe do të kemi eskadrilë serioze, bindshëm më të fuqishmen në rajon”,...

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do të ju habisë! (Foto)

Nëse keni në plan një prerje flokësh, Zurihi asnjëherë nuk është vendi që duhet ta bëni këtë. Një analizë e bërë për shtetet në të...

Britney Spears “rikthehet” fuqishëm (Foto)

Britney Spears i dhuroi ceremonisë “Billboard Music Awards” një hapje shumë, shumë seksi. 34 vjeçarja ka realizuar mbrëmjen e së dielës, në skenën e T-Mobile...

Debat për vizitën e Presidentit Obama në Hiroshima

Gjatë turneut në Azi, Presidenti amerikan Barack Obama do të hyjë në histori, si presidenti i parë në detyrë që viziton Hiroshimën, qyteti ku...

Morena me foto joshëse nga Roma

Morena Taraku i ka publikuar disa fotografi në Instagram nga pozat e realizuara në Romë të Italisë. Modelja dhe këngëtarja ka kohë që ka bërë...
video

Vazhdon mania “Hajt Hajt” e Gjikos, publikon një femër duke dridhur teksa këndon “acapella”...

Projekti i ri i Gjikos, “Hajt Hajt”, definitivisht është shndërruar në hit. Reperi ka kohë që ka publikuar projektin e tij të ri ritmik të...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °