0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do të ju habisë! (Foto)

Nëse keni në plan një prerje flokësh, Zurihi asnjëherë nuk është vendi që duhet ta bëni këtë. Një analizë e bërë për shtetet në të...

Si të bëni balsam që do t’i bëjë buzët të duken sa më natyrale

Buzë të plasaritura dhe të thata? Me siguri që ju bezdisin pa masë dhe më e keqja është se nuk mund të përdorni dot...

Elvana Gjata në duart e producentëve të huaj

Kanë kaluar 3 muaj që nga projekti i saj i fundit muzikor “Lejla”, një bashkëpunim mes Capital T dhe 2Po2, por duket se Elvana...

Si vishet Selena Gomez

Selena Gomez gjithmonë është në qendër të vëmendjes si për këngë, filma, për të dashurit, por edhe për veshjet e saj. Gomez është parë që...

Ky është i dashuri i Mariza Ikonomi-t

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi është shumë e pëlqyer nga publiku për muzikën e saj dhe stilin e veçantë që ka ditur ta ruajë...

“Gënjeshtrat” me katër çmime në “Ditët e Komedisë në Preshevë”

Organizatorja e këtij festivali Afeida Boriçi ka thënë për KultPlus se në ceremoninë e sotme kur edhe janë ndarë çmimet, shfaqja “Gënjeshtrat”, është vlerësuar...

Eva Longoria përkrah kreatorit të njohur shqiptar Ludo Lee

Kreatori i njohur i modës Ludo Lee, i cili është një ndër shqiptarët e suksesshëm në Zvicër, shpesh herë ka qenë shumë pranë yjeve...
video

Vazhdon mania “Hajt Hajt” e Gjikos, publikon një femër duke dridhur teksa këndon “acapella”...

Projekti i ri i Gjikos, “Hajt Hajt”, definitivisht është shndërruar në hit. Reperi ka kohë që ka publikuar projektin e tij të ri ritmik të...

Britney Spears “rikthehet” fuqishëm (Foto)

Britney Spears i dhuroi ceremonisë “Billboard Music Awards” një hapje shumë, shumë seksi. 34 vjeçarja ka realizuar mbrëmjen e së dielës, në skenën e T-Mobile...

Morena me foto joshëse nga Roma

Morena Taraku i ka publikuar disa fotografi në Instagram nga pozat e realizuara në Romë të Italisë. Modelja dhe këngëtarja ka kohë që ka bërë...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °