0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Behgjet Pacollit në Hajvali të Prishtinës (Video)

Behgjet Pacolli eshte nje nga biznesmenet me diskret. Megjithate per televizionin Klan, ai ka pranuar për pak ore të tregojë ambientet e rezidences se tij. Shikoni...

Ke nevojë për një grim të thjeshtë për mbrëmjen sonte? Të duhen vetëm pesë...

Është nata e fundit e këtij viti, që do të thotë është koha për të menduar për Vitin e Ri sa më parë të...

Holly Peers, e çmendur pas Pep Guardiolës

Pep Guardiola nuk është thjesht një trajner i famshëm futbolli, por edhe një mashkull tërheqës për bukuroshet e pasarelave. Që kur mbërriti në Manchester...

Këtë model nuk e quajnë kot “TANK”

Kompania e vogël e automobilave Rezvani Motors është e njohur për nga modelet e saja sportive. Ajo kësaj radhe ka kaluar nga zona e saj...

„Islami po më bënte njeri më të mirë“-Shikoni rrëfimin se si kjo vjazë është...

Në këtë video, Xhejna flet për kthimin e saj në fenë Islame. Me një thjeshtësi mahnitëse, ajo na sjell copëza jete dhe përpjekjeje nga...

Pogaçe trekëndësha

Përbërësit: • 500 gr miell • 2 vezë + 1 të bardhë të vezës • 1 lugë gjelle sheqer • ½ lugë gjelle uthull molle • ½ lugë gjelle...

Ja si mund ti bëni flokët kacurrela për vetëm 5 minuta ( Video)

Flokët janë nje problem shumë kohëve të fundit sepse deshirojme ti kemi sa më bukur dhe duam në nje kohë shumë të shkurtër për...

Role me mish të grirë

Përbërësiit janë: • 500 gr mish i grirë • 100 gr bukë e grirë • 2 vezë • 100 gr ullinj • 200 gr djathë pice • 2 vezë...

Kek me banane dhe arra një recetë mjaftë e shishme dhe e lehtë

 RTVPresheva sjelle per ju nje ëmbëlsire shume te lehte të cilen do mund ta përgadisni edhe në një kohë shumë te shkurtër. Kek me banane...

Vajza keni menduar për rregullimin e thonjëve këtë verë? Ja cilat modele janë në...

Wikipedia së fundmi ka publikuar modelet me te fundit  per rregullimin e thonjeve ne kete vere te cilat jane mjaft te bukura dhe tërheqëse:/Transmeton...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °