0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Si të bëni balsam që do t’i bëjë buzët të duken sa më natyrale

Buzë të plasaritura dhe të thata? Me siguri që ju bezdisin pa masë dhe më e keqja është se nuk mund të përdorni dot...

Holly Peers, e çmendur pas Pep Guardiolës

Pep Guardiola nuk është thjesht një trajner i famshëm futbolli, por edhe një mashkull tërheqës për bukuroshet e pasarelave. Që kur mbërriti në Manchester...

Kurr mos hiqni dorë nga këto 6 gjëra

Gjatë jetës, njerëzit mendojnë të heqin dorë nga disa gjëra që i kanë bërë dikur, për hir të diçkaje. Në shumicën e rasteve, kjo sakrificë...

Sevdai dhe Bim Radogoshi aktruan para publikut ne Bujanoc

Aktoret e mirenjohur Shqipetare Sevdai dhe Bim Radogoshi dhane shfaqje ne Bujanoc,ku moren pjese edhe aktoret e rinj nga Presheva Seid Ahmeti dhe nga...

E pa besueshme c’farë banjo Publike gjenden në Japoni ( video)

Shikoni banjot publike te cilat i kanë ndërtuar nëpër vendet e Japonisë enkas për ata të cilet nuk kanë kohë te shkojnë neper shtepite...

„Islami po më bënte njeri më të mirë“-Shikoni rrëfimin se si kjo vjazë është...

Në këtë video, Xhejna flet për kthimin e saj në fenë Islame. Me një thjeshtësi mahnitëse, ajo na sjell copëza jete dhe përpjekjeje nga...

Brenda shtëpisë 25 milionëshe të Behgjet Pacollit në Hajvali të Prishtinës (Video)

Behgjet Pacolli eshte nje nga biznesmenet me diskret. Megjithate per televizionin Klan, ai ka pranuar për pak ore të tregojë ambientet e rezidences se tij. Shikoni...

Vajza keni menduar për rregullimin e thonjëve këtë verë? Ja cilat modele janë në...

Wikipedia së fundmi ka publikuar modelet me te fundit  per rregullimin e thonjeve ne kete vere te cilat jane mjaft te bukura dhe tërheqëse:/Transmeton...

7 shenja që tregojnë se ju keni një personalitet të fortë

1. Ju e zgjidhni me kujdes “rrethin tuaj të brendshëm” Njerëzit e fortë janë unikë, në kuptimin që ata nuk kërkojnë aprovim. Më të fortët...

Këtë model nuk e quajnë kot “TANK”

Kompania e vogël e automobilave Rezvani Motors është e njohur për nga modelet e saja sportive. Ajo kësaj radhe ka kaluar nga zona e saj...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °