0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Ende nuk dini si të bëni ‚make up‘ të bukur? Shikoni se si kjo...

Ju sjellim videon më të bukur që keni parë ndonjëherë per te mesuar se si të bëjme make up-in me te persosur qe keni...

E pa besueshme c’farë banjo Publike gjenden në Japoni ( video)

Shikoni banjot publike te cilat i kanë ndërtuar nëpër vendet e Japonisë enkas për ata të cilet nuk kanë kohë te shkojnë neper shtepite...

Ushqimet që rrisin rrezikun ndaj kancerit dhe ushqimet që e luftojnë atë ( video)

RTVPresheva sjelle për ju një video mjaftë atraktive se si mund te ushqehemi më shendetshem dhe cilat jane ato ushqime qe na mbrojne nga...

Limoni kundër gurëve në veshka !?

Ata që e kanë provuar dhimbjen e gurëve të veshkave e dinë që është një nga dhimbjet më të forta që mund t’i përjetojë...

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do të ju habisë! (Foto)

Nëse keni në plan një prerje flokësh, Zurihi asnjëherë nuk është vendi që duhet ta bëni këtë. Një analizë e bërë për shtetet në të...

Si të bëni balsam që do t’i bëjë buzët të duken sa më natyrale

Buzë të plasaritura dhe të thata? Me siguri që ju bezdisin pa masë dhe më e keqja është se nuk mund të përdorni dot...

Big Mama gjate Operimit

Ylli televiziv shqiptar, ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet e kuruar dhe tejet mahnitëse. Big Mama së shpejti nuk do të mund...

Këto fakte për veturat e blinduara mund të mos i dini

Ai i veturave të blinduara është një treg që nuk njeh krizë. Drejtorë kompanish, politikanë, personalitete të rëndësishme dhe kushdo që ka frikë për...

„Herolind Jahiu„ Preshevari i cili mbaron masterin në Univerzitetin eminent Evropian

Kohëve të fundit jemi mësuar të marrim lajme të mira sidomos nga bashkëatdhetarët tanë në diaspor për sukseset e tyre. Sukseset e diasporës sonë nuk...

7 shenja që tregojnë se ju keni një personalitet të fortë

1. Ju e zgjidhni me kujdes “rrethin tuaj të brendshëm” Njerëzit e fortë janë unikë, në kuptimin që ata nuk kërkojnë aprovim. Më të fortët...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °