-1.6 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Bukuroshja që ua rrëmbeu “dhëndrin” Kardashianëve (Foto, +16)

Pas ndarjes nga Kylie Jenner, reperi Tyga nuk priti shumë për të nisur një lidhje të re. E dashura e re e 26-vjeçarit quhet Demi...

Të divorcuarit tregojnë se si u munduan ta mbrojnë martesën e tyre

The Huffington Post, i ka pyetur disa të divorcuar për të treguar bisedën, arsyen dhe mënyrën se si janë ndarë nga bashkëshortët. Më poshtë mund...

Kurr mos hiqni dorë nga këto 6 gjëra

Gjatë jetës, njerëzit mendojnë të heqin dorë nga disa gjëra që i kanë bërë dikur, për hir të diçkaje. Në shumicën e rasteve, kjo sakrificë...

Koha

Presevo
Trüb
-1.6 ° C
0 °
-3 °
98 %
1.7kmh
90 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
2 °
Mi
-0 °
Do
2 °