Sonntag, Juni 24, 2018
Fluidi Coorporation Fluidi Corporation

MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

Të nderuar qytetarë të Luginës tonë MNF Security ju shpallë ofertat dhe zbritjet eksluzive për muajt e verës. Duke filluar me zbritjet nga muaji Qershor...

Një veturë lëndon dy vajza në fshatin Rahovicë

Sot, në mesditë një veturë ka goditur dy vajza njëra e moshës së vogël, kurse tjetra e moshës së madhe. Aksidenti ka ndodhur tek vendi...

Harxhoi mbi 100mijë euro për këtë propozim martese. (Foto Video)

A do të dëshironit edhe ju një Propozim të tillë?! /RTVPresheva.com https://www.facebook.com/Kinetic9/videos/1509791632376705/

E pa besueshme c’farë banjo Publike gjenden në Japoni ( video)

Shikoni banjot publike te cilat i kanë ndërtuar nëpër vendet e Japonisë enkas për ata të cilet nuk kanë kohë te shkojnë neper shtepite...

Ku janë ata që agjeruan për ALLAH ? (emocionale)

Ku janë ata që agjeruan për Allah?! Një ligjerate shume emocionale nga hoxha i nderuar Irfan Salihu. Ramazani po vjen - A do të agjërosh ? Allahu...

Limoni kundër gurëve në veshka !?

Ata që e kanë provuar dhimbjen e gurëve të veshkave e dinë që është një nga dhimbjet më të forta që mund t’i përjetojë...

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do të ju habisë! (Foto)

Nëse keni në plan një prerje flokësh, Zurihi asnjëherë nuk është vendi që duhet ta bëni këtë. Një analizë e bërë për shtetet në të...

Si të bëni balsam që do t’i bëjë buzët të duken sa më natyrale

Buzë të plasaritura dhe të thata? Me siguri që ju bezdisin pa masë dhe më e keqja është se nuk mund të përdorni dot...

Menyra e duhur për të zgjedhur partnerin e Jetës

Ndonjëherë historitë e dashurisë shkojnë e vijnë, pa mundur të vëzhgojmë në mënyrë objektive njeriun që kemi përballë. Herët a vonë diferencat dalin në pah...

Mendimi juaj: A dini të përshtateni me një partner më të ri se vetja?

Shumica prej nesh është rritur me idenë se partneri duhet të jetë më i madh. Por dashuria nuk njeh moshë. Diferenca është një nga argumentet...