0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Rashica në Bundesliga?

Stuttgart dhe Hannover 96. Janë dy klubet nga Bundesliga që po e monitorojnë Milot Rashicën. Milot Rashica mund ta vazhdojë karrierën e tij në Bundesligë. Ylli...

Besnik Hasi trajner i ri i gjigantit evropian

Pas eksperiencave të mbyllura përpara kohe me polakët e Legias së Varshavës dhe grekët e Olimpiakosit, pavarësisht se i udhëhoqi skuadrat drejt kualifikimit në...

Avionët nuk lejohen të fluturojnë mbi shtëpinë e Messi-t

Presidenti i kompanisë ajrore ‘low-cost’ spanjolle Vueling pretendon se një terminal i ri nuk mund të ndërtohet në qytetin e Barcelonës pasi avionët nuk...

Ja si reagoi serbi Grujic, kur Shaqiri shënoi gol

Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol të çmendur në debutim përballë Manchester United Shaqiri ka shënuar me gërshërë përballë portierit të Manchester United për epërsinë...

Deulofeu: Tek Barça luan nëse je mik me Messi

Gerard Deulofeu raportohet t’i ketë thënë mikut të tij, që luan për Real Madrid, Dani Ceballos, se tek Barcelona luajnë vetëm ata që kanë...

Cristiano Ronaldo i gatshëm për ndeshje ndaj Valencias

Cristiano Ronaldo është stërvitor sot në seancën e fundit stërvitore të Real Madridit para ndeshjes në udhëtim ndaj Valencias dhe është konfirmuar se superylli...

E bujshme/ Reali i Madridit vihet pas Strakoshas

Kualifikimi i Milanit i shërbeu mbarë botës për të parë se Lazio ka një portier me një superformë të mirë. Ai është gardianin shqiptar,...

Real Madridi do t’i shes katër lojtarë për të blerë Neymarin

Real Madridi është duke shikuar mundësinë që ti shes katër lojtarë, në mënyrë që të bëj më shumë para për blerjen e yllit të...

David Luiz drejt largimit nga gjiganti anglez Chelsea

Gjiganti anglez, Chelsea, janë të gatshëm të dëgjojnë ofertat për mbrojtësin e tyre brazilian, David Luiz, gjatë muajit të ardhshëm. Luiz ka prishur raportet e...

Salah bojkoton Botërorin ? Nuk do ta besoni arsyeje pse

Mohamed Salah është padyshim lojtari i momentit. Ai cilësohet si zbulimi i këtij sezoni dhe kandidati kryesor për të hyrë në garën ndërmjet Lionel...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °