0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Mustafi dhe Sanchez rrëzojnë Tottenham-in

Arsenali mundi Tottenhamin në Emirates me 2: 0 dhe fitoi të tri pikat në derbin e veriut të Londrës. Pas dështimit në gjashtë ndeshjet e...

Ish-ylli i Unitedit zbulon se si u mërzit nga femrat, makinat dhe paratë –...

Ish-ylli i Manchester Unitedit, Philip Mulryne ka zbuluar se pse ai la shkëlqimin dhe magjepsjen e Ligës Premier për t’u bërë prift, edhe përkundër jetës...

Portieri i Partizanit të Beogradit befason me deklaratën e tij para ndeshjes me Skënderbeun

Portieri i Partizanit të Beogradit, Vladimir Stojkoviç ka kërkuar nga tifozët e skuadrës së tij që të jenë të përmbajtur dhe të respektojnë skuadrën...

“Totti nuk është i gatshëm të largohet nga futbolli”

Të gjithë flasin se nuk do të luajë më futboll, por këtë fjalë nga goja e tij akoma askush nuk e ka dëgjuar ROMË –...

Play off-i i “Rusi 2018”, Italia “peshkon” Suedinë

Përcaktohen katër duelet e fazës play off të “Rusi 2018”, që do të nxjerrin edhe katër përfaqësueset e fundit europiane pjesëmarrëse në eventin më...

Manchester City i fortë për Napolin, italianët tani rrezikojnë shumë eliminimin

Manchester City ka arritur të triumfojë në Ethihad Stadium përballë Napolit me rezultat 2-1. Skuadra e Pep Guardiolas e nisi mirë ndeshjen pasi shënoi që...

Vuçeliç: Mikëpritjen do ja kthejmë në Beograd

Milorad Vuçeliç, presidenti i Partizanit të Beogradit, ka mbetur i befasuar nga mikpritja që i është bërë në Shqipëri. Në një deklaratë para gazetareve...

Kualifikim i turpshëm i Realit, përsëri referi i kualifikon tutje

Ndeshja e kthimit në mes të Realit të Madridit dhe Bajernit të Minhenit u mbyll me rezultat 1:2 për Bajernin, rezultat ky që detyroi...

Fillon Turniri tradicional “Musa Musahu 2017”

Organizata për kulturë fizike në Preshevë në kuadër të aktiviteteve sportive organizon turnir në futboll të vogël ku do të mbahet në stadiumin e...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °