0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Portieri i Partizanit të Beogradit befason me deklaratën e tij para ndeshjes me Skënderbeun

Portieri i Partizanit të Beogradit, Vladimir Stojkoviç ka kërkuar nga tifozët e skuadrës së tij që të jenë të përmbajtur dhe të respektojnë skuadrën...

Januzaj kërkon të luajë për Kosovën

Adnan Januzaj deri tash e kishte injoruar Përfaqësuesen e Kosovës, por edhe Kombëtaren shqiptare, shkruan zeri.info. Mirëpo, duket se futbollisti istogas i ka rënë pishman...

Alarm në Serbi: Kapiteni i kombëtares serbe do ta vesh fanellën e Kosovës

Ish-anëtari i të gjitha ekipeve të të rinjve të ekipit kombëtar serb të futbollit, Arton Zekaj, së shpejti mund të veshin fanellën e përfaqësueses...

Gazetari e bën homoseksual Batshuayin, futbollisti reagon ashpër ndaj tij

The Chelsea Daily ka publikuar një artikull ku fliste më shumë rreth jetës private të futbollistit të Chelseat, Michy Batshuayi. Mes të tjerash, portali britanik...

Roma shkatërron Interin në shtëpine e vet

Roma ka fituar ndaj Interit në Giuseppe Meazza me rezultat 1-3 në Serie A, duke ndalur kështu ecurinë e mirë të zikaltërve në shtëpi...

Messi vazhdon me rekorde, bëhet lojtari me më së shumti gola në histori të...

Messi është bërë lojtari me më së shumti gola të shënuar në La Liga, gjithsej 400, më shumë se çdo kush tjetër në histori...

Play off-i i “Rusi 2018”, Italia “peshkon” Suedinë

Përcaktohen katër duelet e fazës play off të “Rusi 2018”, që do të nxjerrin edhe katër përfaqësueset e fundit europiane pjesëmarrëse në eventin më...

Tottenham shkatërron Leicester

Me garën për titull që është mbyllur, Tottenham synon të realizojë një mbyllje të madhe të sezonit. Kjo u konfirmua edhe nga fitorja 6-1...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °