0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Paris Saint Germain dhe Crvena Zvezda trukojn ndeshjen

Ndeshja e Ligës së Kampionëve, mes Paris Saint Germain dhe Crvena Zvezdës, e fituar nga francezët me rezultatin e thellë 6-1, ka përfunduar në...

Fjalët e para të Granit Xhakës, pas ndeshjes së tij të parë si kapiten...

Mesfushori kosovar Granit Xhaka i ka uruar të gjithë bashkëlojtarët për fitoren e madhe të Zvicrës ndaj Islandën në Ligën e Kombeve, në të...

Shqiponja e Mustafit ua kujtoi Xhakën e Shaqirin, kështu reaguan mediat serbe!

Mediat serbe janë çartur me mënyrën e festimit të Shkodran Mustafit pas golit që e shënoi për Arsenalin në fitoren 3:2 ndaj Cardiffit, shkruan...

Rrahje masive në mes të tifozëve të Skënderbeut dhe Partizanit (Video)

Një përleshje masive ka ndodhur në ndeshjen hapëse të kampionatit në futbollin elitar të Shqipërisë ndërmjet rivalëve Skënderbeu – Partizani. Vendimi i FSHF që policia...

Edhe Modric me kontrat mundësie për largim nga Real M.

Spekulimet për transferimin e kroatit te Interi janë duke u intensifikuar, ndërkohë që gazetat zbulojnë detaje të reja në lidhje me mesfushorin e klubit...

Granit Xhaka në fokusin e Romës

Mesfushori me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka ka përfunduar në radarin e klubit italian, Roma, e cila kërkon shërbimet e tij. Giallorossët po kërkojnë të nënshkruajnë...

Ja si reagoi serbi Grujic, kur Shaqiri shënoi gol

Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol të çmendur në debutim përballë Manchester United Shaqiri ka shënuar me gërshërë përballë portierit të Manchester United për epërsinë...

Arsenali shënon fitore ndaj PSG -së në miqësore

Arsenali ka shënuar fitore ndaj PSG-së në miqësoren përgatitore të zhvilluar në kuadër të International Champions Cup.  Mesut Ozil pas 13 minutash lojë hapi...

Edinson Cavani thuhet se pëlqen idenë e transferimit te Real Madridi.

Real Madridi është në kërim të një zëvendësuesi të Cristiano Ronaldos, i cili u transferua më parë gjatë muajit te Juventusi.Shumë emra të njohur...

Zbulohet e vërteta – “kroati“ që mori flamurin shqiptar është serb (Video)

Gjatë ditës së djeshme në të pothuajse të gjitha mediat e rajonit, u shpërnda video në të cilën shihet një person me fanellë kroate,...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °