0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Kështu reagon Luana Vjollca pasi arriti gjysmë milion klikime për dy ditë

Në natën e fundit të këtij sezoni të ftuar ishin Flori Mumajesi së bashku me grupin e tij, Three Dots. E ky emision arriti...

Rita Ora ‘e ndez’ atmosferën duke vallëzuar me këngë shqipe në shtëpinë e saj...

Këngëtarja shqiptare me famë, Rita Ora, është shprehur gjithnjë krenare për rrënjët e saj. Megjithëse nga angazhimet e tepërta, i bie rrallë që të vijë...

Dafina tund të pasmet, i ngritet fustani më shumë se që duhet para publikut

Dafina po jeton një jetë të çmendur. Këngëtarja tashmë është shumë aktive me muzikë të re dhe me koncerte nëpër vende shqiptare. Së fundi Dafina është...

Vallëzim super i nxehtë nga Xhesika dhe Jehona, vajzat ‘ndezin’ internetin

Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre. Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë herë kanë vendosur...

Yllka Kuqi ekspozon me të madhe gjoksin në imazhet e fundit!

llka Kuqi është njëra nga këngëtaret e cila shfaq shumë sharm dhe elegancë, shkruan GazetaBlic. Ajo së fundi është duke u përgatitur për festat e...

Mimoza Shkodra po sjell këngën e parë pas ndarjes

Mimoza Shkodra i rikthehet muzikës. Këngëtarja Mimoza Shkodra duket se ka gati këngën e saj më të re, për të cilën po përgatit edhe videoklip. Kjo...

Kjo vajzë i jep 80 mijë euro në vit në rast se dikush bëhet...

Fituesja më e re e lotarisë “EuroMillions”, në Britaninë e Madhe, Jane Park, është e gatshme të paguajë një mashkull rreth 80 000 euro...

Aurela Hoxha: I kam fobi njerëzit e shëmtuar

Aurela Hoxha është njëra ndër femrat më të komentuara në media. Kjo për shkak të provokimeve të vazhdueshme nëpër fotografi. Në intervistat që ka qenë prezent...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °