2 C
Presevo
Freitag, Dezember 14, 2018

Bleona nuk njihet më, befason me pamjen e saj

Ajo duket mjaft ndryshe nga sa jemi mësuar t'a shohim më parë. Mos vallë ngjyra blu e veshjes së saj apo fakti që është veshur...

Adelina Ismaili publikon këngën e re “T’iqja” (Video)

Këngëtarja e famshme Adelina Ismaili, pas shumë vite mungesë në skenën muzikore të Kosovës, është rikthyer me një këngë të re. Kënga e re titullohet...

Linda Morina në ‘kulm të karrierës’ me këngë për presidentin Thaçi (Video)

Përkujdeset që gjithherë t’u kushtojë këngë zhvillimeve aktuale në vend, çfarëdo qofshin ato. Është kjo Linda Morina, e cila kësaj radhe ka shfaqur ‘simpatinë’ që...

Projekti i ri i Gentës një super baladë

Këngëtarja Genta Ismajli pas një pauze të gjatë është rikthyer me një projekt të ri, baladën "Zemra thyhet". Kënga e re pritet të bëjë...

Ky është djali i Adelina Ismailit, shikoni sa është rritur (Foto)

Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli dhe bashkëshorti i saj Val Krasniqi në muajin prill, përjetuan ndjenjën më të bukur atë të të bërit prindër...

Ndodh edhe kjo: Këngëtarja e njohur urinon në skenë

Koncertet e shumëta normalisht që edhe sjellin ndodhi të ndryshme tek këngëtarët tonë. Njëra nga këngëtaret që disa herë ka pasur incidente në skenë, është...

Bebe Rexha nxjerr kengen e re “FFF”, duet me reperin G-Eazy (Video)

Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e saj të ri në bashkëpunim me reperin G-Eazy.Projekti i shumëpritur i këngëtares vjen si premierë të enjtën, pas...

Juliana Pasha flet “Jeto” (Video)

Këngëtarja e njohur Juliana Pasha ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri, këngën dhe klipin “Jeto”. Kënga “Jeto” trajton një temë shumë...

Renis Gjoka, sjellë këngën e re “Po tani?”

Një këngë nga këngëtari me zë potent, që paraqet pjesë të realitetit të përditshëm dhe të problematikave të njerëzve. Renisi kështu kthehet fuqishëm pas shumë...

Koha

Presevo
Trüb
2 ° C
3 °
1 °
74 %
1.3kmh
90 %
Fr
3 °
Sa
7 °
So
4 °
Mo
2 °
Di
0 °