0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

Veprat penale ndaj Rrjeteve Sociale

Ekspertët theksojnë se vërehen një numër i madh i veprave penale në rrjetet sociale në periudhën e fundit, sidomos pas trazirave në Kuvend, për...

Huawei V9 ngs 21 Shkurti

Një telefon i ri Huawei do të bëhet zyrtar këtë muaj. Sipas një imazhi të shfaqur nga kompania kineze, Honor V9 do të zbulohet...

ZTE Quartz prezanton orën e mençur

Ndërsa Android Wear i duhet shumë punë për tu bërë popullor, prodhuesit veteranë po përgatiten të lançojnë gjeneratat e dyta dhe të treta të...

Iphone 8 një nga më të shtrenjtit

Telefoni i ardhshëm i kompanisë, iPhone 8, raportohet se do të jetë më i shtrenjti në historinë dhjetëvjeçare të iPhoneve. Sipas një raportimi të ri,...

Facebook i mbyll 30.000 llogari të rreme në Francë, shpresojmë ti mbyllin edhe te...

Facebook ka njoftuar se i ka suspenduar 30.000 llogari të rreme në Francë, në përpjekje për ta ndalur shpërndarjen e lajmeve të rreme dhe...

Instagrami bie nga sistemi

Rrjeti i madh social, Instagram, ka rënë nga sistemi. Sipas raportimeve të fundit, rrjeti social ka rënë nga sistemi duke mos lejuar që përdoruesit të...

MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

Të nderuar qytetarë të Luginës tonë MNF Security ju shpallë ofertat dhe zbritjet eksluzive për muajt e verës. Duke filluar me zbritjet nga muaji Qershor...

Teknologjia e re pë Golf 8, investime 3.5 miljard dollar

Volkswageni do të investojë 3.5 miliardë dollarë në fabrikën në Wolfsburg për të bërë gati gjeneratën e tetë të modelit Golf. Një pjesë e kësaj...

MNF SECURITY – 1 Vitë nga themelimi i kompanis në Preshevë

Sic është e njohur tani më Kompania e parë dhe ende e vetmja në Luginë të Preshevës e cila ofron siguri qytetarëve të saj. Një...

Telefoni ! Ngjarje të vërteta shikoni se c’farë i ndodh këtij djaloshit..( Video)

Telefoni celuar ditëve të sotme është bërë një gjë e pandashme e sidomos nga rinia jonë të cilët po e përdorin pa masë; Ndiqeni videon...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °