0.1 C
Presevo
Sonntag, Januar 20, 2019

MNF SECURITY- Vjen me Ofertë speicale verore

Të nderuar qytetarë të Luginës tonë MNF Security ju shpallë ofertat dhe zbritjet eksluzive për muajt e verës. Duke filluar me zbritjet nga muaji Qershor...

Krijohet rrjeti social shqiptarë „Itrendin“

Se fundmi eshte lansuar rrjeti me i ri social i krijuar nga Kosovari Herolind Luzha. Rrjet ky i cili ofron një platformë inovative te trendeve...

Telefoni ! Ngjarje të vërteta shikoni se c’farë i ndodh këtij djaloshit..( Video)

Telefoni celuar ditëve të sotme është bërë një gjë e pandashme e sidomos nga rinia jonë të cilët po e përdorin pa masë; Ndiqeni videon...

E pa besueshme c’farë banjo Publike gjenden në Japoni ( video)

Shikoni banjot publike te cilat i kanë ndërtuar nëpër vendet e Japonisë enkas për ata të cilet nuk kanë kohë te shkojnë neper shtepite...

Veprat penale ndaj Rrjeteve Sociale

Ekspertët theksojnë se vërehen një numër i madh i veprave penale në rrjetet sociale në periudhën e fundit, sidomos pas trazirave në Kuvend, për...

MNF SECURITY – 1 Vitë nga themelimi i kompanis në Preshevë

Sic është e njohur tani më Kompania e parë dhe ende e vetmja në Luginë të Preshevës e cila ofron siguri qytetarëve të saj. Një...

Instagrami bie nga sistemi

Rrjeti i madh social, Instagram, ka rënë nga sistemi. Sipas raportimeve të fundit, rrjeti social ka rënë nga sistemi duke mos lejuar që përdoruesit të...

Facebook i mbyll 30.000 llogari të rreme në Francë, shpresojmë ti mbyllin edhe te...

Facebook ka njoftuar se i ka suspenduar 30.000 llogari të rreme në Francë, në përpjekje për ta ndalur shpërndarjen e lajmeve të rreme dhe...

ZTE Quartz prezanton orën e mençur

Ndërsa Android Wear i duhet shumë punë për tu bërë popullor, prodhuesit veteranë po përgatiten të lançojnë gjeneratat e dyta dhe të treta të...

Iphone 8 një nga më të shtrenjtit

Telefoni i ardhshëm i kompanisë, iPhone 8, raportohet se do të jetë më i shtrenjti në historinë dhjetëvjeçare të iPhoneve. Sipas një raportimi të ri,...

Koha

Presevo
Nebel
0.1 ° C
1 °
-1 °
86 %
0.5kmh
75 %
So
4 °
Mo
2 °
Di
3 °
Mi
5 °
Do
3 °