Klubi spanjoll Real Madrid ka marrë një lajm tronditës.
Toribio Rodriguez Mendoza School,ka ndërruar jetë në moshën 14 vjeçare, pas një aksidenti të shkaktuar në autobusin me të cilin po udhëtonte.
Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Real Madrid.
“Real Madrid me keqardhje njofton vdekjen e lojtarit 14 vjeçar Toribio Rodríguez Mendoza nga Peruja pas një aksidenti të shkaktuar me autobus me të cilin po udhëtonin”, thuhet në njoftim.
Real Madrid shpreh ngushëllime për familjarët e lojtarit 14 vjeçar dhe gjithë miqtë e tyre. /Insporti.

Kush do të jetë Kryetari i Ardhshëm i komunes pas këtij mandati Live Ended

 • Shqiprim Arifi APN
  24 % 72/295
 • Ardita Sinani PVD
  42 % 124/295
 • Sami Salihu nga LRPDSH
  14 % 43/295
 • Ragmi Mustafa PDSH
  18 % 56/295
Po shqyrtohet..
Vota juaj upranua, ju faleminderit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.