“Sot rreth orës 18:00, kemi marrë informatën për një grabitje të armatosur në një institucion mikrofinanciar në Fushë Kosovë. Në vendin e ngjarjes janë paraqitur njësitet policore dhe po merren me rastin”,ka thënë Ahmeti.
Kujtojmë që kohëve të fundit janë shpeshtuar grabitjet në banka, si pasojë e këtyre plaçkitjeve javën që shkoi, gjatë një grabitje me armë në njb bankë në qytetin e Istogut, mbeti i vrarë pjestari i Policisë së Kosovës, Izet Demaj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahren Sie mehr darüber, wie Ihre Kommentardaten verarbeitet werden .