Mesfushori francez, Adrien Rabiot, ka arritur marrëveshje me Barcelonën.
Rabiot do t’i bashkohet klubit katalonas në verën që vjen si lojtar i ri, këtë lajm e ka raportuar gazetari i njohur, Fabrizio Romano, shkruan Gazeta Express.
Rabiot nuk ka pranuar që ta vazhdojë kontratën e tij me Paris Saint-Germainin, dhe në fund të këtij stinori do të largohet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahren Sie mehr darüber, wie Ihre Kommentardaten verarbeitet werden .