Arrestohet shqiptari në autostraden Beograd-Novi Sad, voziste 289 km/h

0
272

Beograd — Policia e komunikacionit ndaloi sot në autostradën Beograd-Novi Sad veturën me tabela të Kosovës e cila po vozitej me shpejtësi prej 289km/h.
Ekipi i parakaluesve me ndihmën e policis nga Stara Pazova arriti ta ndaloj veturën te pagesa rrugore, raporton b92. Vozitësi ishte i i nacionalitetit shqiptarë, i cili u gjobit me 100.000 dinarë dhe vozitësi menjëher u arrestua./rtvpresheva.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here