Arsenal dhe Liverpooli në garën për Vazquez

0
121

Arsenali dhe Liverpooli i shtohen Newcastle e Romës në garën për Lucas Vazquez.

Sulmuesi spanjoll kërkon të luajë me minutazh të plot përpara Botërorit 2018 dhe është gati të largohet nga Reali në rast të afrimit të Kylian Mbappe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here