Vazhdon mania “Hajt Hajt” e Gjikos, publikon një femër duke dridhur teksa këndon “acapella” (Video)

0
161

Projekti i ri i Gjikos, “Hajt Hajt”, definitivisht është shndërruar në hit.

Reperi ka kohë që ka publikuar projektin e tij të ri ritmik të punuar në shtëpinë e hiteve, Redbox dhe top producenti Big Bang Beats.

“Hajt Hajt” tashmë është shndërruar në një mani në itnernet dhe për këtë janë qindra video në rrjetet sociale.

Dhe tash vet reperi ka publikuar një video me një femër atraktive në sfond e cila vallëzon hot teksa ai vet këndon “acapella” shkruan Telegrafi.

Për Gjikon kjo verë pritet të jetë e nxehtë dhe me koncerte e performanca të shumta “live”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here