1. Këngëtarja Bebe Rexha ka kërkuar përkrahje nga fansat e saj që këngëtaren tjetër kosovare, Rita Ora, ta çojnë në pozitën e parë të top-listës zyrtare në Britani të Madhe.

“Anywhere” e Rita Orës, e lansuar muajin e shkuar, është në vendin e dytë të top-listës zyrtare pas Camila Cabello dhe Young Thug me “Havana”.

“Rita Ora është gati në numrin 1 në Britani të Madhe. Përkrahni Anywhere”, ka shkruar ajo në Instagram.

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore së shpejti pritet të sjellin një bashkëpunim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.