BDL dhe NRP dorëzuan listën zgjedhore

0
638

Bashkimi Demokratik i Lugines dhe Nisma e Re Per Presheven dorezuan listen e keshilltareve te mundshem per asamblen e ardhshme. Me date 24 Dhjetore kjo list do te garoje me nr 6. Bdl dhe subjekti më i ri politik Nisma e re për Preshevën garojnë si koalicion parazgjedhor në zgjedhjet e ardhshme./www.rtvpresheva.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here