Jonuz Musliu feston datlindjen e 59-të në spitalin e Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin “Trakya”

0
2225

Kryetari i Këshillit nacional të Shqiptarëve të Luginës së Preshevës, pas operacionit që ka pasur në veshka edhe më tutje po trajtohet në Spitali i Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin Trakya.
Musliu sot feston datlindjen e tij të 59-të në spitalin e Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin “Trakya”, ai është shtrier në spitalin e Gjilanit nga vuajtëja e veshkëve, ku mjekët i kërkuan për trajtim jasht shtetit ku u dërgua për trajtim në Turqi ai ka disa muaj që po trajton sëmundjen në spitalin në Turqi, raporton BujanociNet.rtvpresheva.com duke dashur të i dëshiroj të i përcjell urimet për datlindjen e tij të 59-të i dëshiron shërim sa më të shpejt dhe këthim në karrierën e tij politike dhe pran familjes së tij./www.rtvpresheva.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here