Brenda vilës 6,5 milionë dollarëshe të Cristiano Ronaldos

0
566

Ai është i njohur për çka jep në fushën e lojës, e gjithashtu edhe për kujdesin që ka për formën e tij fizike, të nevojshëm për karrierën e tij, e nuk është çudi që ai të ketë një shtëpi luksoze.
Ylli 32-vjeçar i Real Madrid poston herë pas here për fansat e tij në Instagram foto nga supervila e tij, e cila ka një vlerë prej 6,5 milionë dollarë, në La Finca në Pozuelo de Alarcon të Spanjës. Në të ndodhen 7 dhoma gjumi dhe 8 banjo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here