Haxhi Krasniqi do të rikthehet nesër përsëri në ring për tu ndeshur me kampionin e Polonisë në boks, Bartlomiej Grafka.

Dueli do të zhvillohet në “Halle an der Saale”.

Meçi fillon nga ora 20:00 dhe do të transmetohet në DigitAlb, në kanalet e Super Sport.

Poashtu, në parameçe do të boksojnë edhe dy shqiptarë të tjerë, Jurgen Uldedaj e Elvis Hetemi./www.rtvpresheva.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahren Sie mehr darüber, wie Ihre Kommentardaten verarbeitet werden .