U kry! Gareth Bale transferohet të gjiganti nga Serie A

0
134

Uellsiani ka disa oferta nga Anglia dhe nga PSG, mirëpo së fundmi në garë është futur edhe një klub, përcjell lajmi.
Sipas “Don Balon”, interesim për Bale ka shfaqur edhe Juventusi.

Italianët pritet ta dërgojnë ofertën e tyre në janar./www.rtvpresheva.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here