Bukuroshja që ua rrëmbeu “dhëndrin” Kardashianëve (Foto, +16)

0
227

Pas ndarjes nga Kylie Jenner, reperi Tyga nuk priti shumë për të nisur një lidhje të re.

E dashura e re e 26-vjeçarit quhet Demi Rose dhe tashmë fansat e kanë bërë krahasimin se cila është më e bukur, ajo apo Kylie.

dem1

Porse në rrjetet e saj sociale, bukuroshja i ka publikuar fotografi, të cilat nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

Ajo i ka treguar linjat mahnitëse trupore duke shfaqur adutët e saj.

dem4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahren Sie mehr darüber, wie Ihre Kommentardaten verarbeitet werden .