Tragjike: Tre burra dhe një grua kanë vdekur nga një aksident trafiku në Prishtinë

0
85

Tre burra dhe një grua kanë vdekur në aksidentin e pasmesnatës në kryeqytet. Mësohet se vetura e cila ra nga ura në hyrje të Prishtinës është me targa të Gjermanisë ndërsa në të po udhëtonin pesë qytetarë na Vitia tre meshkuj dhe dy femra. Në tragjedi vetëm njëra nga gratë që po udhëtonte me makinë ka arritur të shpëtoj por gjendja e saj në QKUK ende nuk është stabile./rtvpresheva.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here