” Po me vjillet nga ju mërgimtarë”

0
218

Meliza Krasniqi bashkëshortja e ministrit, Memli Krasniqi, përmes një statusi në “facebook” ka reaguar për ankesat që bëjnë mërgimtarët në Kosovë duke u thënë se po më vjen me vjellë.

Krasniqi ka thënë së nuk është e drejtë që më ardhë dhe me llafe me i zgjidh problemet e Kosovës sepse është e pamundur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here